Innovation Bazalt Technology

Безперервне базальтове волокно

Досягти цілей сталого розвитку неможливо без якісного партнерства.

Тільки за умови кооперації, співпраці і об’єднання за принципом базових цінностей можна задовольнити інтереси всіх жителів планети. Для цього необхідно створювати глобальні та локальні зв’язки, надавати допомогу країнам, що цього потребують, і усувати наші загальні слабкості за рахунок сильних сторін.

Саме тому у SUSTAINABLE UKRAINE сильна команда партнерів, інноваційні проєкти яких допоможуть спільно досягати цілей сталого розвитку.

«Innovation Bazalt Technology» — це проєкт з інтеграції безперервного базальтового волокна у виробництво конструктиву для відновлювальних джерел енергії, екологічного транспорту та композитних будівельних матеріалів.

Базальт — це магматична порода, з якої складається 30% земної кори.  Його собівартість вже знизилася до конкурентної в порівнянні зі скляними волокнами, а такі характеристики, як екологічність, міцність, відсутність корозії, негорючість і вибухонебезпечність, дозволяють вважати його матеріалом нового покоління.

За результатами досліджень, більше 500 родовищ базальту в різних регіонах світу можуть використовуватися в існуючих технологіях. Таким чином «Innovation Bazalt Technology» буквально стирає кордони і рамки можливої ​​кооперації.