Молочні інвестиції

Проєкт Української Кооперативної Федерації

Фермерство переживає новий щабель свого розвитку. Тепер це не просто традиційна галузь, спрямована на видобуток певного типу продуктів, а ціла нова філософія.

Хорошим прикладом цієї нової історії можна назвати еко-садиба благодатне — сімейну ферму, створену за зразком європейських. Вона розташована недалеко від міста і пропонує можливість замовляти найсвіжіші молочні продукти з прямою доставкою. Це хороший приклад політики «From farm to fork» з Європейської Зеленого Угоди — якісні продукти, вирощені екологічним способом, що допомагають населенню вживати здорову їжу.

Проєкти Української Кооперативної Федерації спрямовані на подальшу популяризацію та підтримку фермерства. На меті Федерації створення сімейних молочних ферм, щоб підвищувати якість життя в сільських районах. Очікується, що до 2030 будуть створені близько 20000 робочих місць та залучені до роботи 5000 фермерів — це не тільки значні економічні показники, а й величезна соціальна цінність. Крім того, серед напрямів роботи та цінностей проєкту є освіта молодих фермерів, роз’яснення засад гендерної рівності та екологічна відповідальність. 

Проєкт вже захопив увагу міжнародного комм‘юніті та великих урядових організацій, тож чекаємо на успішні результати!