SURVIVAL

Supporting Ultimate Regionally Vital International Vulnerable Available Livelihoods

Карпати — це гірська система, яка охоплює територію 8 країн. У карпатському регіоні збереглося безліч дивовижних культурних і природних явищ — одним з таких багатств є праліси. Праліси — це прадавні пущі, яких завдяки їх гірському розташуванню не торкнулась рука людини та стихійні лиха. В таких лісах законодавчо заборонена навіть санітарна вирубка, це унікальний об’єкт, який відчайдушно потребує захисту, — і тим не менш, їх територія в Україні зменшується з кожним роком.

В інших країнах до збереження лісів підключаються експерти, уряд і бізнес — так, у вересні 2020 силами WWF Румунії та місцевим вірменським ком’юніті в області стійкої архітектури почалося будівництво першого кампусу для співпраці карпатських міст і селищ. Прямо в серці Карпат створюється інноваційний центр WeWilder, в якому в майбутньому будуть зустрічатися компанії, підприємці, фрілансери і художники, оточуючи себе атмосферою сталого розвитку та силами природи. Впевнені, що в такій атмосфері, будуть народжуватися видатні «зелені» проекти!

В Україні такі проєкти теж створюються. Під час #EURegionsWeek свій проєкт представить Руслана: «Is SURVIVAL (Supporting Ultimate Regionally Vital International Vulnerable Available Livelihoods) under Net-Zero Emissions (N0E) possible?». Він спрямований на збереження ландшафтного та біологічного різноманіття Карпат через відновлення наземних екосистем.